"GOLTZIUS (Hubert) & DE BIE (Jacques). *... - Lot 11 - Morand & Morand

Lot 11
Estimation :
800 - 1200 EUR
Result : 680EUR
"GOLTZIUS (Hubert) & DE BIE (Jacques). * Sicilia et Magna Graecia sive Historiae Vrbivm popvlorvmq. Graeciae ex antiqvis nomismatibvs liber primvs [- secundus]. ** Græciæ universæ Asiæq. Minoris et insularum nomismata veterum. Antverpiae [Anvers], Apud Iacobum Biaeum, 1617-1618. Deux volumes in-folio, demi-veau, dos lisse orné (reliure début XIXe siècle). Deux titres ornés, deux cartes et 101 planches métalliques (37 + 64). * ""Ouvrage savant et estimé. "" (Delvenne, 434)."